11 listopada 2013

Łapanie licznika

Urodziny bloga przegapiłam, ale pojawia się okazja do zorganizowania mini-konkursu na łapanie licznika. Po zmianie adresu bloga licznik się wyzerował, częstotliwość mojego tu goszczenia jest znikoma, więc i Wy nieczęsto mnie odwiedzacie (bo po co odwiedzać, skoro nic nowego się nie pojawia..?).

W każdym razie licznik wyświetleń powoli dobija do skromnej liczby 10 000, a ja chciałabym podzielić się z Wami tym, co dobrego w czeluściach swej szafy mam :)

A do zgarnięcia są:

Sześć kolorowych zamków: dwusuwakowe, nierozdzielcze (biały plastikowy 65 cm, grafitowy plastikowy 70 cm i metalowe - czarny ok. 64 cm, czerwony ok. 53 cm, pomarańczowy ok. 56 cm) i jeden metalowy, jednosuwakowy, rozdzielczy żółty o długości ok. 48 cm. Do zestawu zamków dorzucę igielnik podobny do tego, który widzicie na zdjęciu, ale zmodyfikowany o dodatkową gumkę, którą będzie można odpinać, a dzięki której igielnik zamontujecie również na swojej maszynie do szycia :)

Zasady są proste:
Od osoby, której wejście spowoduje wybicie na liczniku równych 10 000 wyświetleń poproszę na adres monafaktura@wp.pl maila ze screenem ekranu na potwierdzenie złapania licznika :) Dla Waszej wygody licznik umieściłam u samej góry bloga, po prawej jego stronie. Z doświadczenia wiem, że licznik lubi płatać figle, więc wygraną będzie ta osoba, od której maila dostanę najszybciej :)
Wygraną osobę poproszę wtedy o adres do wysyłki, którą nadam w ciągu tygodnia od otrzymania wiadomości.

Powodzenia!

Edit: Z różnych względów postanowiłam, że ograniczam wysyłkę tylko do Polski.

7 komentarzy:

 1. Kurcze ja też złapałam. Faktycznie licznik płata figle

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny, rzeczywiście obie złapałyście licznik. Mimo określonych w poście zasad zastanawiam się jeszcze, czy mogę problem jakoś rozwiązać. Poczekajcie więc, proszę, do jutra wieczór :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. i też równocześnie doszedł mail ze screenem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, maile doszły w odstępie 2 minut, ale JEŚLI będę w stanie nagrodzić Was obie, to tak zrobię :)

   Usuń

Każdy, nawet bardzo króciutki komentarz, bardzo mnie ucieszy :-)